0

اخبار روز

یوپ هاینکس و رد پیشنهاد هدایت بارسلونا + تساوی خانگی یاران طارمی برابر الاهلی – خبرگزاری کارون

اسفند ۲۱, ۱۳۹۶ در ۹:۳۷ ب.ظ توسط

ورزش سه: یوپ هاینکس، سرمربی موفق بایرن از رد پیشنهاد بارسلونا در گذشته سخن گفت.

هاینکس در تابستان سال ۱۹۹۶ و هنگامیکه هدایت تنه ریف را بر عهده داشته مورد توجه مدیران بارسلونا قرار گرفته؛ اما پاسخ او منفی بوده است

او قرارداد پیشنهادی بارسا را به من نشان داد؛ اما پاسخ من منفی بود. بعد از شنیدن پاسخ، آگیلار به من گفت آیا می دانی ما بارسلونا هستیم؟ من نیز در جواب گفتم البته که من شما را می شناسم؛ اما انگار شما نمی دانید با چه کسی صحبت می کنید و من قراردادم را زیر پا نمی گذارم.”

هاینکس در تابستان سال ۱۹۹۶ و هنگامیکه هدایت تنه ریف را بر عهده داشته مورد توجه مدیران بارسلونا قرار گرفته؛ اما پاسخ او منفی بوده است. در نهایت در آن مقطع بابی رابسون با دستیاری مورینیو هدایت بارسا را بر عهده گرفت و یک سال بعد یوپ هاینکس سرمربی رئال مادرید شد.

یوپ هاینکس و رد پیشنهاد هدایت بارسلونا

هاینکس گفت: “خاویر آگیلر از مدیران بارسلونا در سال ۱۹۹۶ به من پیشنهاد داد هدایت این تیم را بر عهده گیرم.

ورزش سه: یوپ هاینکس، سرمربی موفق بایرن از رد پیشنهاد بارسلونا در گذشته سخن گفت.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: دومین بازی هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا از گروه A امشب (دوشنبه) به میزبانی الغرافه قطر از الاهلی عربستان برگزار شد که با نتیجه تساوی یک – یک پایان یافت
مهدی طارمی، ملی‌پوش ایرانی ۹۰ دقیقه در ترکیب الغرافه بازی کرد.

 خبرگزاری تسنیم: دومین بازی هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا از گروه A امشب (دوشنبه) به میزبانی الغرافه قطر از الاهلی عربستان برگزار شد که با نتیجه تساوی یک – یک پایان یافت. السحبی در دقیقه ۶۲ برای تیم الاهلی عربستان گلزنی کرد. روبرت نیز در دقیقه ۹۰ زننده گل تساوی‌بخش الغرافه قطر بود.

در دیگر بازی امشب گروه A لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های الجزیره امارات و تراکتورسازی تبریز به تساوی بدون گل بسنده کردند. در جدول رده‌بندی این گروه تیم الاهلی عربستان با ۷ امتیاز صدرنشین است. تیم‌های الجزیره امارات (۴)، الغرافه قطر (۴) و تراکتورسازی تبریز (۱) رتبه‌های دوم تا چهارم را در اختیار دارند.

پاسخ دهید