0

اخبار ورزشی

پیش بازی منچسترسیتی – آرسنال – خبرگزاری کارون

آذر ۹, ۱۳۹۶ در ۱:۰۲ ب.ظ توسط

ورزش سه: دو تیم منچسترسیتی و آرسنال، امروز در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. منچسترسیتی با روند استثنایی که در طول فصل در پیش گرفته، صدرنشین لیگ برتر است و اختلاف چشم گیری با دیگر تیم‌ها دارد
نکته جالب در تقابل دو تیم، پیروزی های آرسنال در دیدارهای اخیرشان است. در ۶ تقابل اخیر، سیتی تنها ۱ پیروزی به دست آورده و ۳ دیدار با برتری آرسنال به اتمام رسیده است. دو بازی دیگر نیز با نتیجه برابر تمام شده است. گواردیولا از همراهی بنجامین مندی و ونسان کمپانی برای این بازی محروم است و ونگر، سانتی کازورلا، مصطفی و ولبک را در اختیار نخواهد داشت و حضور چمبرز و کولاسیناچ نیز هنوز مشخص نیست.

ورزش سه: دو تیم منچسترسیتی و آرسنال، امروز در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. منچسترسیتی با روند استثنایی که در طول فصل در پیش گرفته، صدرنشین لیگ برتر است و اختلاف چشم گیری با دیگر تیم‌ها دارد. آنها در ۱۰ بازی خود، ۹ پیروزی کسب کرده اند و ۲۸ امتیاز به دست آورده اند. به نظر می‌رسد گواردیولا تیمش را برای کسب قهرمانی لیگ برتر آماده کرده و فعلا تیمی نتوانسته آنها را متوقف کند.
در آن سو آرسنال که شروع خوبی نداشت و در ابتدای فصل دائما دچار لغزش می‌شد، به نظر به ثبات خوبی دست پیدا کرده است. شاگردان ونگر در ۵ بازی اخیر خود در لیگ برتر، ۴ پیروزی و ۱ شکست به دست آورده اند و در رده پنجم لیگ قرار گرفته اند. با این حال ونگر می‌داند که شانس امتیاز گرفتن از سیتی این فصل بسیار پایین است و باید با تاکتیک‌هایی ویژه به سراغ این بازی بیاید. او در این فصل از سیستم سه دفاع استفاده می‌کند که با گذشت بازی ها، به نظر توپ‌چی ها با این سیستم هماهنگ شده اند و نمایش‌های خوبی از آنها در این فصل دیده ایم.

ترکیب احتمالی

 پیش بازی منچسترسیتی - آرسنال

برچسب‌ها,

پاسخ دهید