0

اخبار ورزشی

نمره آزمون در هفته بیست و چهارم لیگ روسیه + مذاکرات برای تمدید قرارداد شفر آغاز شد – خبرگزاری کارون

فروردین ۲۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۹ ب.ظ توسط

خبرگزاری فارس: روز گذشته تیم فوتبال روبین کازان از هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر روسیه به مصاف اورال رفت که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید
نمره آزمون در هفته بیست و چهارم لیگ روسیه

خبرگزاری فارس: روز گذشته تیم فوتبال روبین کازان از هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر روسیه به مصاف اورال رفت که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

سردار آزمون، مهاجم ملی پوش کشورمان از دقیقه ۶۸ بازی به جای پاپوک برای روبین کازان به میدان آمد. رضا شکاری دیگر بازیکن ایرانی روبین کازان در تین بازی فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد و بازی را از روی نیمکت ذخیره به پایان برد.

سایت چمپیونات روسیه امروز در ارزیابی فنی خود از این دیدار به آزمون نمره متوسط ۶ و نیم را داد.

——————-

خبرگزاری فارس: افتخاری اعلام کرد یکشنبه شب جلسه ای ۳ ساعته با سرمربی استقلال داشتیم و مذاکرات برای تمدید قرارداد را آغاز کردیم

شرایط بلیت فروشی دیدار استقلال و الریان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اعلام‌شد. هواداران استقلال می توانند با حضور در ورزشگاه آزادی و از ساعت ۱۲ ظهر، بلیت این مسابقه را تهیه نمایند.

خبرگزاری فارس: افتخاری اعلام کرد یکشنبه شب جلسه ای ۳ ساعته با سرمربی استقلال داشتیم و مذاکرات برای تمدید قرارداد را آغاز کردیم. به نکات مثبتی هم رسیدیم و پس از دیدار با الریان نیز این مذاکرات را ادامه می دهیم.

*آغاز بلیت فروشی بازی با الریان از ساعت ۱۲

دیدار استقلال و الریان ساعت ۲۰ امشب آغاز خواهد شد.

در این جلسه سیدپندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه و ساشا شفر نیز حضور داشتند.

برچسب‌ها,

پاسخ دهید