0

اخبار ورزشی

مهاجری: اما دستيارانم مثل شير هستند! – خبرگزاری کارون

آذر ۸, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۷ ق.ظ توسط

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: باتوجه به تعطیلی لیگ برتر جام شهدا یک فرصت است.

محمدرضا مهاجری درباره حضور تیمش در جام شهدا اظهار کرد: با توجه به تعطیلی لیگ برتر جام شهدا یک فرصت برای تیم ما محسوب می‌شود تا بازیکنان را در شرایط بازی نگهداریم و همچنین افتخار می‌کنیم با حضورمان در این مسابقات قدم کوچکی در راه زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا برداریم
مهاجری درباره بازی با پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر نیز اظهار داشت: فعلا که به دنبال حضور در جام شهدا و بازی با تراکتور هستیم اما به هر شکل پرسپولیس تیم بزرگی است که مربی بزرگی مثل برانکو دارد و بازی مقابل این تیم سخت است.

وی ادامه داد:به هر شکل تیم ما همیشه مقابل تیم‌های بزرگ بازی‌های خوبی از خود به نمایش گذاشته است و مقابل پرسپولیس نیز به دنبال برد هستیم هر چند که خودم به دلیل محرومیت نمی‌توانم از کنار زمین نظاره‌گر بازی باشم اما همه نکات را گوشزد می‌کنم و دستیارانم مثل شیر تیم را راهنمایی خواهند کرد.
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: باتوجه به تعطیلی لیگ برتر جام شهدا یک فرصت است.

وی در ادامه درباره شرایط بازیکنان مصدوم تیمش گفت: معین عباسیان، محمدرضا خانزاده، میلاد کمندانی، فریبرز گرامی، محسن مرادمند مصدومان ماهستند وهنوز قادر به همراهمی تیم نیستند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان افزود: سعی می‌کنیم در جام شهدا با تیم اصلی به میدان برویم تا بتوانیم آمادگی لازم برای بازی با پرسپولیس را پیدا کنیم.

وی درباره نیمکت‌نشینی شهاب گردان نیز گفت: شهاب دروازه بان بزرگ و با تجربه‌ای است که کمی با مصدومیت روبه‌رو بود و در بازی با فولاد از سعید جلالی استفاده کردیم که او هم در عین جوانی اما آینده درخشانی دارد.

محمدرضا مهاجری درباره حضور تیمش در جام شهدا اظهار کرد: با توجه به تعطیلی لیگ برتر جام شهدا یک فرصت برای تیم ما محسوب می‌شود تا بازیکنان را در شرایط بازی نگهداریم و همچنین افتخار می‌کنیم با حضورمان در این مسابقات قدم کوچکی در راه زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا برداریم.

مهاجری درباره شرایط تیمش برای حضور در ادامه لیگ برتر گفت: با اینکه در رده چهارم جدول هستیم اما خوب می‌دانیم که برای ثبات این جایگاه باید در بازی‌های آینده فقط به برد فکر کنیم. در بازی‌های قبلی هم مسائل داوری و هم مصدومیت و در اختیار نداشتن چند بازیکن به ما لطمه زد هر چند نفرات جوانی داریم که جایگزینان خوبی بودند اما به هر حال این بازیکنان جوان باید تجربه بیشتری پیدا کنند که سعی می‌کنیم با بازی گرفتن از آنها در مسابقات این نقیصه آنها را نیز جبران کنیم.

برچسب‌ها

پاسخ دهید