0

اخبار روز

مقام سابق آمریکا: خروج از برجام، اوج حماقت است + ۴ تیم و سودای آقای گلی علی علیپور – خبرگزاری کارون

آذر ۹, ۱۳۹۶ در ۲:۳۵ ب.ظ توسط

خبرگزاری فارس: سوزان رایس، نماینده اسبق آمریکا در سازمان ملل متحد، هر گونه تلاش احتمالی از سوی دولت فعلی کشورش به ریاست «دونالد ترامپ» برای خروج از توافق هسته‌ای با ایران را «اوج حماقت» خواند
مقام سابق آمریکایی در ادامه هشدار داد» «چنین وضعیتی به جای یک تهدید، همزمان دو تهدید هسته‌ای نزدیک، پدید خواهد آورد.»

خبرگزاری فارس: سوزان رایس، نماینده اسبق آمریکا در سازمان ملل متحد، هر گونه تلاش احتمالی از سوی دولت فعلی کشورش به ریاست «دونالد ترامپ» برای خروج از توافق هسته‌ای با ایران را «اوج حماقت» خواند.
به گزارش سی‌ان‌ان، رایس تهدید آمریکا به خروج از برجام را موقعیت «برد، برد، برد برای ایران» توصیف کرد و در اظهاراتی آمیخته به ادعا گفت که ایران، در صورت وقوع چنین سناریویی، آزادانه به سمت ساخت سلاح هسته‌ای حرکت کرده و باعث انزوای ایالات متحده آمریکا خواهد شد.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش گفت: «هر روز از اینکه رویکرد رئیس‌جمهور دونالد ترامپ تا چه اندازه به جایگاه ما در جهان لطمه زده، شوکه می‌شوم.»

——————-

ورزش سه: مهاجم شمالی پرسپولیس بهترین بهره را از محرومیت مهدی طارمی برده و توانسته خود را به عنوان گلزن اول تیم مطرح کند

ورزش سه: مهاجم شمالی پرسپولیس بهترین بهره را از محرومیت مهدی طارمی برده و توانسته خود را به عنوان گلزن اول تیم مطرح کند.

تراکتورسازی، پارس جنوبی، سپیدرود و نفت آبادان تیم‌هایی هستند که علی علیپور تاکنون برابر آنها موفق به باز کردن دروازه نشده است و این شانس را خواهد داشت تا در جدال‌های پیش رو این طلسم را بشکند. پرسپولیس اکنون در لیگ برتر و احتمالا جام حذفی صنعت نفت آبادان را پیش رو خواهد داشت و این شانس علیپور را برای گلزنی مقابل این تیم افزایش خواهد داد. سپیدرود و پارس جنوبی نیز برای اولین بار روبروی پرسپولیس قرار خواهند گرفت و باید دید مهاجم آماده‌ی این روزهای سرخپوشان موفق به گلزنی برابر این تیم‌ها خواهد شد یا خیر.

4 تیم و سودای آقای گلی علی علیپور

علی علیپور که در طول فصول اخیر پشت سر دیگر مهاجمان این تیم قرار می‌گرفت، در این فصل توانسته از محرومیت مهدی طارمی بهترین بهره را برای چهره شدن ببرد.

علیپور اکنون با ثبت ۶ گل در ۹ دیدار یکی از برترین آمارها را از خود به جا گذاشته و نکته جالب توجه در این رابطه این است که او موفق به گلزنی برابر ۴ تیمی که اکنون در لیگ برتر حضور دارند، نشده است.

برچسب‌ها,

پاسخ دهید