0

اخبار روز / اخبار ورزشی

فوتبال تئوری با کولی در تمرین استقلال + حضور مهدی تاج در اردوی تیم ملی فوتسال – خبرگزاری کارون

اسفند ۱۷, ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۱ ق.ظ توسط

ورزش سه: مربی استقلال امروز به روشی جالب آیتم های تمرین را به بازیکنان تیمش آموزش داد.

 میگوئل کولی امروز در آغاز تمرینی با یک تخته کوچک و یک تخته بزرگ به محل تمرین استقلال آمد که این موضوع برای بازیکنان این تیم جالب توجه بود
کولی در ابتدای تمرین روی تخته بزرگ آیتم های مختلف تمرین را به بازیکنان توضیح داد و بعد از آن روی تخته کوچک در طول تمرین شعاع حرکتی بازیکنان را به آنها آموزش داد.

ورزش سه: مربی استقلال امروز به روشی جالب آیتم های تمرین را به بازیکنان تیمش آموزش داد.

 میگوئل کولی امروز در آغاز تمرینی با یک تخته کوچک و یک تخته بزرگ به محل تمرین استقلال آمد که این موضوع برای بازیکنان این تیم جالب توجه بود.

تمرینات استقلال برای حضور  در لیگ قهرمانان آسیا امروز رسما استارت خورد و به نظر در روزهای آینده شکل تمرینات این تیم با تغییراتی روبرو خواهد شد.

فوتبال تئوری با کولی در تمرین استقلال

فوتبال تئوری با کولی در تمرین استقلال

عکس: رضا سعیدی پور

——————-
خبرگزاری مهر: مهدی تاج  امروز پس از عزیمت به چین تایپه، در اردوی تیم ملی فوتسال حاضر شد. وی با کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتسال ایران نشست صمیمانه ای داشت و از تلاش آنها در راه صعود مقتدرانه به  فینال جام ملت های آسیا تمجید کرد
سید محمد ناظم الشریعه،سرمربی تیم ملی فوتسال هم ضمن تشکر از حضور ریاست فدراسیون فوتبال در چین تایپه،گزارشی از آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال در آستانه دیدار نهایی ارائه کرد.

خبرگزاری مهر: مهدی تاج  امروز پس از عزیمت به چین تایپه، در اردوی تیم ملی فوتسال حاضر شد. وی با کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتسال ایران نشست صمیمانه ای داشت و از تلاش آنها در راه صعود مقتدرانه به  فینال جام ملت های آسیا تمجید کرد.
تیم ملی فوتسال کشورمان فردا در دیدار فینال جام ملت های آسیا به مصاف ژاپن خواهد رفت.                               

برچسب‌ها,

پاسخ دهید