0

اخبار روز

سرمربی العین: می‌خواهیم یک کار تاریخی کنیم! – خبرگزاری کارون

فروردین ۲۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۴ ق.ظ توسط

ورزش سه: تیم العین در فصل جاری در آسیا نتوانسته عملکرد خیلی خوبی داشته باشد اما آنها در فاصله یک هفته تا پایان این رقابت ها، در رده دوم قرار دارند و می توانند با یک تساوی هم صعود کنند
زوران مامیچ در مصاحبه اخیرش گفت: می خواهیم یک کار تاریخی انجام دهیم و تمرینات را با جدیت پیش می بریم و خود را آماده بازی با الفجیره در جام حذفی می کنیم. تیم العین سعی دارد قهرمانی لیگ را به دست بیاورد، در آسیا شانس صعود به دور دوم را دارد و می خواهد با پیروزی در جام حذفی، خود را به نیمه نهایی و سپس فینال برساند.

مامیچ ادامه داد: ما می خواهیم قهرمانی در حذفی و لیگ را به ارمغان بیاوریم و به مرحله یک شانزدهم لیگ قهرمانان هم برسیم. تمام تمرکزمان هم روی این است که بتوانیم به اهداف مورد نظرمان برسیم و برای این مهم تلاش زیادی هم داریم.

زوران مامیچ در پایان درخصوص انگیزه تیمش پس از قهرمانی لیگ نیز گفت: نگران این قضیه نیستم و بازیکنان ما طرز فکر خوبی دارند که حرفه ای فکر کنند و بدانند که تیم بهتر پیروز میدان خواهد شد و طوری نباید بازی کنند که فصل خوبشان و زحمتشان را به هدر بدهند.

سرمربی کروات تیم العین به بازی با الفجیره پرداخت و گفت: در بازی های جام حذفی همیشه سورپرایزهای زیادی می بینیم و باید با استراتژی خاصی به میدان برویم و ما خودمان را آماده کرده ایم تا به این مهم دست یابیم.

ورزش سه: تیم العین در فصل جاری در آسیا نتوانسته عملکرد خیلی خوبی داشته باشد اما آنها در فاصله یک هفته تا پایان این رقابت ها، در رده دوم قرار دارند و می توانند با یک تساوی هم صعود کنند. اما سرمربی این تیم اماراتی معتقد است آن ها در لیگ و جام حذفی هم می توانند کار بزرگی انجام دهند.

دیدار تیم های العین و الفجیره در دوبی و در ورزشگاه الاهلی امارات برگزار خواهد شد. در جام حذفی امارات، قوانین عجیب و غریبی وجود دارند که یکی از آن ها می گوید در بازی با تیم های سطح پایین تر که ۲ لژیونر دارند، تیم های قوی می توانند فقط از ۲ بازیکن خارجی شان استفاده کنند و همین موضوع، دست و پای مربیان را می بندد.

پاسخ دهید