0

سیاسی

زنگ نیکوکاری در اهواز نواخته شد – خبرگزاری کارون

اسفند ۱۸, ۱۳۹۶ در ۱:۰۴ ب.ظ توسط

خبرگزاری ایسنا: مرتضی موصلی ظهر امروز چهارشنبه در مراسم نواختن زنگ عاطفه ها در اهواز عنوان کرد: هدف اصلی از برگزاری این جشن توسعه فرهنگ نیکوکاری و افزایش همبستگی های اجتماعی و در کنار آن توجه به نیازمندان و خانواده های ایتام است
وی همچنین با اشاره به اینکه ۳۰۰ دانشجوی مقطع دکترا تحت پوشش کمیته امداد خوزستان هستند، ادامه داد: افراد با استعداد فراوانی داریم که با همت و تلاش خود برای رسیدن به موفقیت فعالیت و تحصیل می کنند.

وی با اشاره به رعایت عزت و کرامت انسانی دانش آموزان نیازمند در چنین مناسبت هایی تصریح کرد: با مشارکت انجمن اولیاء و مربیان این کمک ها در اختیار دانش آموزان محروم و نیازمند قرار می گیرد؛ در کشور و به تبع آن در خوزستان فرزندانی از نعمت داشتن پدر محروم شده و نیازمند توجه هستند.

خبرگزاری ایسنا: مرتضی موصلی ظهر امروز چهارشنبه در مراسم نواختن زنگ عاطفه ها در اهواز عنوان کرد: هدف اصلی از برگزاری این جشن توسعه فرهنگ نیکوکاری و افزایش همبستگی های اجتماعی و در کنار آن توجه به نیازمندان و خانواده های ایتام است.

موصلی تصریح کرد: در خوزستان ۳۱۰ هزار فرد شناسنامه دار در حوزه نیکوکاری فعال هستند؛ همچنین ۴۵ هزار نفر حامی ایتام و فرهنگیان ( آموزش خیریه )، پزشکان ( طرح شفا )، وکیل نیکوکار و دیگر اصناف خیرخواه در استان خوزستان در حال فعالیت خیریه هستند.

مدیر کل کمیته امداد خوزستان با اشاره به برگزاری سه جشن در هفته نیکوکاری افزود: در اولین جشن ویژه این مناسب که در کلیه مدارس خوزستان برگزار می شود، بیش از سه هزار و ۵۰۰ دانش آموز شرکت خواهند کرد.

موصلی با اشاره به وجود ۴۲ هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد در استان به دلیل فوت پدر و همچنین ۵۶ هزار خانواده طلاق گفت: ؛ این خانواده ها فرزندان با استعداد بسیاری دارند که باید مورد حمایت قرار بگیرند.

مدیر کل کمیته امداد خوزستان یادآور شد: سال گذشته با همت مردم سخاوتمند استان هفت میلیارد تومان در جشن نیکوکاری جمع آوری شده و در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گرفت؛ در همین راستا پیش بینی می شود که در سال جاری مبلغ ۹ میلیارد تومان جمع آوری شود.

برچسب‌ها,

پاسخ دهید