0

اخبار روز

رویترز: «سعد حریری» در بازداشتِ عربستان است + بارش باران در ۱۲ استان کشور – خبرگزاری کارون

آذر ۵, ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۴ ب.ظ توسط

خبرگزاری فارس: «رویترز» به نقل از یک مقام دولتی لبنان اعلام کرد: مقامات لبنانی معتقدند سعد الحریری نخست وزیر مستعفی این کشور در عربستان در بازداشت است
در ادامه این گزارش به نقل از یک مقام لبنانی عالیرتبه که نام وی برده نشده،آمده است: بازداشت الحریری در ریاض تجاوز به سیادت و حاکمیت لبنان است.

این شبکه افزود لبنان بر درخواست‌ها از کشورهای عربی و غربی برای اعمال فشار بر عربستان برای آزاد کردن سعد الحریری ادامه می‌دهد.

خبرگزاری فارس: «رویترز» به نقل از یک مقام دولتی لبنان اعلام کرد: مقامات لبنانی معتقدند سعد الحریری نخست وزیر مستعفی این کشور در عربستان در بازداشت است.
——————-

خبرگزاری میزان: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در ۱۲ استان باران می بارد.

معصومه احمدی گفت:براساس آخرین نقشه های هواشناسی برای امروز و فردا سامانه بارشی در بخش هایی از غرب، شمال غرب، سواحل شمالی، ارتفاعات البرز و با شدت کمتر در شمال شرق کشور فعال خواهد بود
معصومه احمدی گفت:براساس آخرین نقشه های هواشناسی برای امروز و فردا سامانه بارشی در بخش هایی از غرب، شمال غرب، سواحل شمالی، ارتفاعات البرز و با شدت کمتر در شمال شرق کشور فعال خواهد بود. بخش‌هایی از استان‌های آذربایجان غربی، شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، بخش‌هایی از گیلان، مازندران و گلستان بارش باران همراه با رگبار و رعد و برق و وزش شدید باد و کاهش دما پیش بینی می‌شود.

وی گفت: این شرایط با شدت کمتر در ارتفاعات خراسان شمالی، استان ایلام و لرستان و همچنین در بخش‌هایی از همدان و استان مرکزی رخ خواهد داد.

کارشناس هواشناسی افزود: در دیگر مناطق کشور تقریبا جوی آرام و بدون پدیده پیش بینی می‌شود، اما این ظرفیت وجود دارد که در نواحی صنعتی و پرجمعیت و کلانشهر‌هایی مانند تهران، اصفهان، البرز و اراک شاهد افزایش غلظت آلاینده‌های جوی باشیم.

احمدی درباره وضع هوا در عتبات عالیات نیز گفت: امروز مهمترین پدیده در کربلای معلی غبار رقیق و کاهش نسبی دما پیش بینی می‌شود و تغییرات دمایی در ۲۴ ساعت آینده در کربلا و نجف بین ۱۸ تا ۳۰ درجه و بیشینه دمای فردا به ۲۷ درجه می‌رسد.

خبرگزاری میزان: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در ۱۲ استان باران می بارد.

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید