0

اخبار روز

رونمایی از خودروی سوپر مینی ۲۰۱۹ رنو تا شهریور – خبرگزاری کارون

فروردین ۲۶, ۱۳۹۷ در ۹:۴۸ ب.ظ توسط

وبسایت عصرایران: انتظار داریم بزرگترین تغییر این رنو زیر پوسته خودرو و در فضای داخلی رخ دهد. احتمالا سراسر داشبورد به یک صفحه نمایش بزرگ لمسی مجهز خواهد شد که ابزار مناسبی برای استفاده از سامانه اطلاعات و سرگرمی محسوب می‌شود
طراحی خارجی کلیوهای جدید رنو، همانند برادر بزرگترش مگان از مدل مفهمومی سیمبیوز رنو گرفته می‌شود. با وجود اینکه طراحی نهایی خودرو زیر لایه‌های استتاری سنگین مخفی شده اما می‌توان تحلیل منطقی را در خصوص نمای روبه‌رو و انتهایی خودرو ارائه داد. با این وجود دستگیره‌های نمای عقب همچنان مخفی باقی مانده‌اند، و نمای کلی عقب برای یک خودروی هاچ بک در این سگمت ترتمیز نشان می‌دهد. از طرفی خودرو بسیار داینامیک و احساسی‌تر از قبل به نظر می‌رسد که نقطه قوت یک رنو با این سبک و سیاق محسوب می‌شود.

این خودروی ۲۰۱۹ به عنوان یک پیشرو در سپتامبر و در پاریس معرفی خواهد شد و احتمالا پوشش‌های استتاری این خودرو تا ماه‌های آینده در تصاویر منتشره از آن باقی خواهد ماند.

رونمایی از خودروی سوپر مینی ۲۰۱۹ رنو تا شهریور

رونمایی از خودروی سوپر مینی ۲۰۱۹ رنو تا شهریور

رنو کلیو‌های جدید بر روی یک نسخه ارتقاء یافته از پلت‌فرم‌های طراحی CMF جدید ساخته می‌شود که نمونه آن قبلا در نیسان میکراهای جدید به کار رفته است.

این سوپرمینی جدید فرانسوی‌ها همچنین قابلیت خودرانی سطح دو را به رانندگان ارائه خواهد کرد و احتمالا اولین خودروی این کلاس است که این ویژگی را در خود می‌پروراند.

طیف موتورهای بنزینی شامل یک موتور ۹/۰ لیتری توربوشارژ و یک نسخه ۱٫۳ لیتری از همین نوع می‌شود. نسخه ۱٫۳ لیتری در این خودرو ساخته کمپانی دایلمر بوده و هنوز جزئیاتی در خصوص یک رنو کلیوی ۲۰۱۹ دیزلی از سوی کارخانه رنو اعلام نشده است.

از طرفی احتمال دارد یک نسخه ملایم هیبریدی جدید در میان کلیوهای ۲۰۱۹ دیده شود که در کنار یک ساختار الکتریکی ۴۸ ولتی کامل خواهد شد.

به گزارش “کاراسکوپ”، انتظار می‌رود نسل پنجم رنو کلیو پیشرفته‌تر ظاهر شود و بهره‌وری سوخت زیادی را در خودروهای این سگمنت از خود نشان دهد. این خودرو قرار است در قالب یک مدل اولیه در نمایشگاه خودرویی پاریس در ماه سپتامبر (شهریور) معرفی شود.

وبسایت عصرایران: انتظار داریم بزرگترین تغییر این رنو زیر پوسته خودرو و در فضای داخلی رخ دهد. احتمالا سراسر داشبورد به یک صفحه نمایش بزرگ لمسی مجهز خواهد شد که ابزار مناسبی برای استفاده از سامانه اطلاعات و سرگرمی محسوب می‌شود.

ادعاها حکایت از درخشش یک نسخه جدید هیبریدی دارد

انتظار داریم بزرگترین تغییر این رنو زیر پوسته خودرو و در فضای داخلی رخ دهد. احتمالا سراسر داشبورد به یک صفحه نمایش بزرگ لمسی مجهز خواهد شد که ابزار مناسبی برای استفاده از سامانه اطلاعات و سرگرمی محسوب می‌شود. در این کابین مواد به کاررفته نیز ارتقاء می‌یابند تا قابلیت رقابت خودرو با رقبا بیشتر شود.

سرانجام رنو اولین مدل جدید سوپرمینی کلیو ۲۰۱۹ را برای تست جاده‌ای به خیابان‌های عمومی آورد و این امکان را به کارشناسان حوزه خودرو و مردم داد تا برای اولین بار از زیر لایه‌های استتاری به تحلیل خودرو بپردازند. اولین نگاه به این خودرو ذهن را به یاد رقیب فولکس‌واگن پولو و فورد فیستا می‌اندازد.

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید