0

اخبار روز

تلاش آلوز برای جدا کردن دیبالا از یوونتوس + زمان جلسه استیضاح ربیعی، آخوندی و حجتی – خبرگزاری کارون

اسفند ۲۱, ۱۳۹۶ در ۹:۱۶ ق.ظ توسط

خبرگزاری تسنیم: نشریه توتواسپورت دنی آلوز در تلاش است تا پائولو دیبالا متقاعد کند در پایان فصل از یوونتوس جدا و به او در پاری‌سن‌ژرمن ملحق شود
خبرگزاری تسنیم: نشریه توتواسپورت دنی آلوز در تلاش است تا پائولو دیبالا متقاعد کند در پایان فصل از یوونتوس جدا و به او در پاری‌سن‌ژرمن ملحق شود.

تلاش دفاع راست برزیلی سابق بانوی پیر بای جدا کردن دیبالا از این تیم اتفاق جدیدی نیست و او ماه ژوئن سال ۲۰۱۶ هم در مصاحبه‌ای علناً‌ گفت به نفع دیبالا است از بیانکونری جدا شود و ماندن در این تیم مانع پیشرفتش می‌شود.

آلوز و دیبالا در یک فصلی که در یوونتوس کنار هم بازی می‌کردند رابطه خوبی با یکدیگر داشتند و اکنون شایعه شده است که دیبالا وسوسه شده دوباره به آلوز ملحق شود.

طبق ادعای توتواسپورت آلوز امسال هم دوباره تلاش کرده که دیبالا را به پارک‌دو پرنس بکشاند هر چند با توجه به حذف زودهنگام PSG در این فصل از لیگ قهرمانان اروپا و صعود یوونتوس به مرحله یک چهارم نهایی بعید است که دیبالا حاضر به پیوستن به پاریسی‌ها شود.

——————-

خانه ملت: عضو هیأت رئیسه مجلس از برگزاری جلسه استیضاح ۳ وزیر دولت دوازدهم در هفته جاری خبر داد.

اکبر رنجبرزاده با اشاره به زمان برگزاری جلسه استیضاح وزراء تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی در صحن مجلس شورای اسلامی، گفت: جلسه استیضاح ربیعی در نوبت صبح و آخوندی در نوبت عصر روز سه شنبه (۲۲ اسفندماه) برگزار خواهد شد
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین جلسه استیضاح حجتی، وزیر جهاد کشاورزی نیز در روز چهار شنبه (۲۳ اسفندماه) برگزار خواهد شد.

خانه ملت: عضو هیأت رئیسه مجلس از برگزاری جلسه استیضاح ۳ وزیر دولت دوازدهم در هفته جاری خبر داد.

اکبر رنجبرزاده با اشاره به زمان برگزاری جلسه استیضاح وزراء تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی در صحن مجلس شورای اسلامی، گفت: جلسه استیضاح ربیعی در نوبت صبح و آخوندی در نوبت عصر روز سه شنبه (۲۲ اسفندماه) برگزار خواهد شد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید یادآور شد اگر رئیس جمهور نیز در جلسات استیضاح حضور داشته باشد، می تواند به مدت یک ساعت از وزراء خود دفاع کند.

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید