0

اجتماعی / اخبار ورزشی

بازداشت باند کلاهبرداری سفرهای زیارتی در تبریز + پیش بازی اینتر – تورینو – خبرگزاری کارون

آذر ۹, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۲ ب.ظ توسط

خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی اعلام کرد: اعضای باند سه نفره خانوادگی در تبریز که اقدام به کلاهبرداری یک میلیارد ریالی تحت عنوان اعزام متقاضیان به سفرهای زیارتی کرده بودند، دستگیر شدند

وی اعلام کرد: پس از طرح شکایت و تشکیل پرونده موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و با انجام عملیات غافلگیرانه اعضای این باند در یکی از استان های شمالی کشور دستگیر شده و به تبریز منتقل شدند.

خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی اعلام کرد: اعضای باند سه نفره خانوادگی در تبریز که اقدام به کلاهبرداری یک میلیارد ریالی تحت عنوان اعزام متقاضیان به سفرهای زیارتی کرده بودند، دستگیر شدند.

سرهنگ عباس زاده با اشاره به اینکه این باند ۱۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان از هر نفر به بهانه اعزام آنان به اماکن زیارتی کلاهبرداری کرده اند، گفت: تا زمان حاضر ۸۰۰ نفر در رابطه با این پرونده مراجعه و طرح شکایت کردند.

سرهنگ صابر عباس زاده گفت: این باند از اردیبهشت ماه امسال با عنوان تور زیارتی مشهد مقدس و عتبات عالیات فعال بوده و با تبلیغ سفرهای ارزان قیمت، عده ای را اغفال کرده و پس از کسب مبالغی متواری شده بودند.

وی همچنین به علاقمندان سفرهای زیارتی توصیه کرد از طریق آژانس های رسمی اقدام به تهیه بلیط کنند.

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی، مجموع رقم کلاهبرداری در این پرونده را در حدود ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرد و از کسانی که در رابطه با این پرونده شکایت دارند خواست به پلیس آگاهی استان مراجعه کنند.

——————-
ورزش سه: دو تیم اینتر و تورینو، امروز در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. نراتزوری امروز در حالی پا به ورزشگاه خانگی خواهد گذاشت و با استقبال هوادارانش روبرو خواهد شد که توانسته رکورد خوبش در این فصل را حفظ کرده و نتایج خوبی کسب کند
ترکیب احتمالی

 پیش بازی اینتر - تورینو

در ۶ تقابل اخیر دو تیم، ۲ پیروزی برای اینتر، ۲ پیروزی برای تورینو و ۲ تساوی به دست آمده است و حالا باید دید که اینتر در حد انتظارات ظاهر خواهد شد یا در این مقطع حساس که در تعقیب ناپولی است، دچار لغزش خواهد شد.

به نظر می‌رسد بخشی از این موفقیت اسپالتی به خاطر وفاداری او به هسته ای از بازیکنان است که عملکردی خوب و با ثبات داشته اند و باعث پیشرفت دیگر اعضای تیمشان نیز شده اند. انتظار می‌رود روند خوب شاگردان اسپالتی، در دیدار امروز نیز ادامه پیدا کند و آنها نمایش خوبی مقابل تورینو داشته باشند.

ورزش سه: دو تیم اینتر و تورینو، امروز در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. نراتزوری امروز در حالی پا به ورزشگاه خانگی خواهد گذاشت و با استقبال هوادارانش روبرو خواهد شد که توانسته رکورد خوبش در این فصل را حفظ کرده و نتایج خوبی کسب کند. اینتر از ابتدای فصل، عملکرد بسیار خوبی داشته و توانسته رکوردهایی را جا به جا کند. آنها در تمام بازی‌های خانگی خود به پیروزی رسیدند که بسیاری این موضوع را تحت تاثیر اسپالتی، سرمربی جدید این تیم می‌دانند.
پس از فصلی که اینتر در آن موفق به کسب سه گانه شد، آنها تا به حال عملکردی به این خوبی نداشته اند و همین موضوع هواداران را به ورزشگاه کشانده است. آنها باشگاه نهم اروپا از لحاظ تعداد هوادار هستند و بیش از ۶۵ هزار هوادار برای هر بازی در جوزپه مه آتزا حاضر هستند.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید