0

اخبار روز / اخبار ورزشی

انتقاد ایجنت سانچس از مقامات قضایی اسپانیا + کوتینیو: شب بی‌نظیری برای من و بارسا بود – خبرگزاری کارون

بهمن ۲۲, ۱۳۹۶ در ۱:۲۳ ب.ظ توسط

ورزش سه: ایجنت الکسیس سانچس، ستاره منچستریونایتد، شایعه احتمال زندانی شدن مهاجم شیلیایی را به علت فرار مالیارتی رد کرد و مدعی شد که سیستم قضاوت در اسپانیا در مورد بازیکنان خارجی ناعادلانه است
 سانچس که به یک میلیون یورو فرار مالیاتی متهم شده، به ۱۶ ماه حبس به خاطر این فرار مالیاتی محکوم شده است. این محکومیت متعلق با سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ است که سانچس در مجموع ، ۱ میلیون یورو فرار مالیاتی داشت. حال سانچس نیز با شرایطی مثل مسی و رونالد روبرو است؛ ولی ایجنتش تایید کرد که او راهی زندان نخواهد شد.

انتقاد ایجنت سانچس از مقامات قضایی اسپانیا

تقریبا بیشتر بازیکنانی که با چنین اتهاماتی روبرو هستند، خارجی اند. در چنین شرایطی و با وجود اینکه سانچس هیچ جرمی مرتکب نشده، باید این اتهامات را قبول کنیم. با توجه به شرایط مسی و رونالدو، به این تصمیم رسیدیم که شرایط را قبول کنیم و به شرایط ادامه داده و سکوتی سیاستمدارانه داشته باشیم.”

او گفت:” وزارت خزانه داری و دیوان عالی اسپانیا، نزدیک به ۳۰ فوتبالیست را در شرایطی مشابه قرار دادند و اتهامی یکسان به همه زده و همه را به محکومیت به زندان تهدید کردند. تقریبا تمام بازیکنان رئال و بارسا در این شرایط هستند، هر چند که باشگاه‌ها فرمول مخصوصی برای پرداخت حقوق بازیکنان دارند که با وزارت خزانه داری اسپانیا هماهنگ شده است. آنها سعی دارند با این کارها فشار را بر بازیکنان بیشتر کنند.

ورزش سه: ایجنت الکسیس سانچس، ستاره منچستریونایتد، شایعه احتمال زندانی شدن مهاجم شیلیایی را به علت فرار مالیارتی رد کرد و مدعی شد که سیستم قضاوت در اسپانیا در مورد بازیکنان خارجی ناعادلانه است.

——————-

ورزش سه: فیلیپه کوتینیو، خرید گران قیمت بارسا امشب برابر والنسیا موفق شد اولین گل خود را برای این تیم به ثمر برساند
شبی استثنایی برای من و بارسا رقم خورد و بی نهایت خوشحالم. البته هنوز تا فینال، زمانی طولانی باقیمانده و بازی های زیادی در پیش است. سعی داشتم در همان یکی دو بازی ابتدایی برای بارسا گل بزنم ولی نشد تا اینکه امشب موفق به گلزنی شدم. البته مهمتر از گلزنی، خوشحالم که کمک کردم تا بارسا راهی فینال شود.

حریف فینال؟ سویا تیم بزرگی است و مطمئنم کار سختی در بازی پایانی خواهیم داشت.»

ورزش سه: فیلیپه کوتینیو، خرید گران قیمت بارسا امشب برابر والنسیا موفق شد اولین گل خود را برای این تیم به ثمر برساند.

 بارسا امشب به لطف دو گل کوتینیو و راکیتیچ موفق شد در زمین والنسیا ۰-۲ پیروز شده و به فینال کوپا دل ری راه یابد. کوتینیو که در چند بازی قبلی خود برای بارسا موفق نشده بود گلزنی کند، در نهایت امشب توانست اولین گل خود برای باشگاه جدیدش را به ثمر برساند.

کوتینیو: شب بی‌نظیری برای من و بارسا بود

ستاره برزیلی در پایان بازی گفت:« این اولین فینال من همراه بارسلوناست و لحظه ای ویژه برای من محسوب می شود.

پاسخ دهید