0

اخبار روز

اعتراف مظنون حادثه بازار کیان اهواز به جنایت – خبرگزاری کارون

فروردین ۳۱, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۵ ق.ظ توسط

خبرگزاری ایسنا: سرپرست فرمانداری اهواز با اشاره به تعمدی بودن حادثه آتش‌سوزی در قهوه‌خانه بازار کیان اهواز و کشته شدن ۱۱ نفر گفت: مظنون اصلی این حادثه به صراحت به جنایت خود اعتراف کرده است
سرپرست فرمانداری اهواز بیان کرد: سایر جنبه‌های پرونده این حادثه در دست بررسی قرار دارد. در این حادثه تاکنون ۱۱ نفر جان باخته‌اند و پنج نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم مصدوم شدند که چهار نفر از آنها در بیمارستان بستری هستند.

خبرگزاری ایسنا: سرپرست فرمانداری اهواز با اشاره به تعمدی بودن حادثه آتش‌سوزی در قهوه‌خانه بازار کیان اهواز و کشته شدن ۱۱ نفر گفت: مظنون اصلی این حادثه به صراحت به جنایت خود اعتراف کرده است.

انتقام از شوهر خاله در اهواز سبب مرگ ۱۱ نفر شد

وی با بیان اینکه هویت عامل آتش سوزی «م.م» است، گفت: عامل اتش سوزی با حضور در محل حادثه و بازسازی صحنه جرم به جرم خود اعتراف کرده که در ساعت ۱ بامداد با ریختن بنزین و قفل کردن در قهوه خانه از بیرون، محل وقوع حادثه را به آتش کشیده است.

نبی‌الله خون‌میرزایی با اشاره به آخرین وضعیت بررسی ابعاد حادثه آتش‌سوزی قهوه‌خانه نورس بازار کیان اهواز اظهار کرد: این حادثه تعمدی بوده است و مضنونین حادثه در ظرف کمتر از چهار ساعت پس از وقوع آتش‌سوزی با اقدام مؤثر نیروی انتظامی اهواز و همکاری سربازارن گمنام امام زمان(عج) شناسایی و دستگیر شدند.

بامداد سه شنبه یک قهوه خانه در منطقه کیان اهواز دچار آتش سوزی شد که در این حادثه ۱۱ نفر کشته و ۵ نفر مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه مظنون اصلی این حادثه به صراحت به جنایت خود اعتراف کرده است، افزود: انگیزه عامل این جنایت شخصی بوده است. متهم اصلی این حادثه با صاحب قهوه‌خانه نسبت خویشاوندی دارد و به صراحت به جرم خود اعتراف کرده است.

رئیس پلیس اهواز با بیان اینکه عامل آتش سوزی در کمتر از ۴ ساعت شناسایی و بازداشت شد، اظهار کرد: فرد دستگیر شده ۱۷ ساله است که با انگیزه انتقام از شوهرخاله خود قهوه خانه نوارس را به آتش کشیده است.

برچسب‌ها,

پاسخ دهید